O Firmie
Firma W-ART® Centrum Zabezpieczenia Budowli powstała w 1992 roku i od początku swojej działalności zajmowała się szeroko rozumianą diagnostyką konstrukcji budowlanych, poprzez projektowanie, naprawy i wykonania zabezpieczeń, do pełnej realizacji wymaganych prac.
Firma zatrudnia doświadczoną kadrę inżynieryjno techniczną oraz wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy przy specjalistycznych pracach naprawczych.
Właścicielem firmy jest dr hab. inż. Robert Wójcik, prof. UWM, posiadający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zabezpieczania obiektów budowlanych. Posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze. Jest Rzeczoznawcą Budowlanym oraz biegłym sądowym.

Opis obrazka

W 2008 r. dr hab. inż. Robert Wójcik został nagrodzony przez Ministra Infrastruktury nagrodą II stopnia za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury i budownictwa, za opracowanie i wdrożenie metody parafinowej iniekcji termohermetycznej służącej do odtwarzania poziomych izolacji przeciwwodnych w istniejących budynkach.
R.Wócik
PODZIĘKOWANIE


Dziękuję Państwu za oddanie głosu w konkursie na wybitne osiągnięcie nauki polskiej, organizowanym w ramach projektu "Cudze chwalicie, swego nie znacie - promocja osiągnięć nauki polskiej"
W obszarze tematycznym: - nauki techniczne, kapituła konkursu zakwalifikowała opracowaną przeze mnie metodę
odtwarzania izolacji poziomych w przegrodach murowych
do dziesięciu najważniejszych osiągnięć naukowych ostatnich lat w Polsce.

Oddane przez Państwa głosy sprawiły, że w obszarze nauk technicznych otrzymałem główną nagrodę publiczności.

Bardzo dziękuję !!!!
dr hab. inż. Robert Wójcik, prof. UWM
Nagroda


Nagrodzona metoda
Nagrodzona metodapowrót

  www.4studio.net